Kariyer Gelişimi

Çalışanlarımız yatırımımızdır.

Biz insana yatırım yapıyoruz. Kafein olarak, çalışanlarımızın kariyer gelişimlerini desteklemek ve müşterilerimize hizmeti en üst seviyede tutmak için, çalışanlarımıza teknik ve teknik olmayan becerilerini geliştirmelerine yönelik eğitimler veriyoruz.

Hızla değişen bilgi teknolojileri sektörüne ayak uydurmak ve güncel kalabilmek için çalışanlarımızın konferanslara, seminerlere, toplantılara ve eğitimlere katılmalarını öneriyor ve destekliyoruz.

Genel başvuru için güncel resimli cv nizi ik@kafein.com.tr adresimize e-mail atabilirsiniz.

Güncel İş Fırsatları

Güncel iş fırsatlarından yararlanmak, cv bırakmak veya soru sormak, öneride bulunmak için bizlere e-mail atabilirsiniz.

Genel olarak aşağıdaki rollerde sık arayışlarımız olmaktadır:

[job_dashboard]

Neden Kafeini Seçmelisiniz?

Ekibimize güveniyoruz!

Çünkü, bizler çalışanlarımızı bir değer ve bizim yatırımlarımız olarak görüyoruz. Çalışanlarımızla, nezaket, sosyal, dürüst, zeka, azim ve hırs gibi değerlerle harmanlanmış ortak kültürü paylaşıyoruz.

Değer Veriyoruz!

Amacımız çalışanlarımızın her biriyle yakından ilgilenerek onlara zaman ve kaynak ayırarak ekibimizi korumak ve geliştirmektir.

Profesyoneliz!

Önce doğru insanı seçmekle başlıyoruz ve sonrasında ilham vererek ekibimiz ve kültürümüzün bir parçası olmaya teşvik ediyoruz.

Değer Katarız


Sonuç olarak, tüm çalışanlarımızla mükemmel sonuçlar elde ediyoruz. Bunun neticesinde de müşterilerimiz ve çalışanlarımızla samimi ve keyifli ilişkiler kuruyoruz.